allsa
                          











Centaura Niebieskooka Dusia & CJ BUCK Tubalne Granie
IKWIZYCJA Stary Koń & CJ BUCK Tubalne Granie
IKWIZYCJA Stary Koń & CJ BUCK Tubalne Granie
BERTA z Dynastii Kłapouchych & CJ BUCK Tubalne Granie





05.05.2012

Łódź CACIB

klasa weteranów

dosk, Najlepszy Weteran,
BIS Weteran 3

A. Brabletz, A.Kochan

29.04.2012

Będzin XI Klubowa Bassetów

klasa weteranów

dosk, Najlepszy Weteran, BIS Weteran

 Marina Markio (F)

20.03.2011

Wilno CACIB

klasa championów

dosk.1, CAC, CACIB, Zwycięzca, BOB

Nijole Zieniene (LT)

19.03.2011

Wilno CACIB

klasa championów

dosk.2, res CACIB

Jelena Kraus (Estonia)

18.09.2010

Gołuchów IX Klubowa Bassetów

klasa championów

dosk.4

Nigel Luxmoore-Ball (GB)

10.07.2010

Warszawa Międzynarodowa CACIB

klasa championów

dosk.1, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB, BOG2

Leszek Siejkowski (PL)

15.05.2010

Alytus (LT) CAC

klasa championów

dosk.1, CAC, Zwycięzca, BOB, BOG2

Živilė Povilaitienė (LT)

10.04.2010

Gołuchów III Krajowa  Bassetów

klasa championów

dosk 3

Flera Chajkovskaya (RUS)

25.10.2009

Wilno CACIB

klasa championów

dosk.1, CAC, CACIB, BOS, BOB, BOG2

Stefan Stefik(SK)

24.10.2009

Wilno CACIB

klasa championów

dosk. 2

Elżbieta Sobieszczańska(PL)

06.09.2009

Kraków Klubowa Bassetów

klasa championów

dosk.

Rudy Smits (NL)

05.09.2009

Kraków Krajowa Bassetów

klasa championów

dosk.

Jan Ryk (PL)

16.08.2009

Piotrków Trybunalski Krajowa Psów Myśliwskich CWC

klasa championów

dosk.1, CWC, NPwR

28.06.2009

Kraków CACIB

klasa championów

dosk.1, CWC

Roberto Velez-Pico (PRI)

27.06.2009

Kraków Klubowa Gończych

klasa championów

dosk.2

Flera Chaikovskaya (RUS)

04.04.2009

Nowy Dwór Mazowiecki CWC

klasa championów

dosk.1, CWC, NPwR, Zw.Rasy, BOG3

Maria Zasada (PL)

16.11.2008

Kielce CWC

klasa championów

dosk.1, CWC,

M.P. Bocianowski (PL)

06.09.2008

Olsztyn Klubowa  Gończych CWC

klasa championów

dosk.1, CWC,

M.Wieremiejczyk Wierzchowska (PL)

24.08..2008

Jelenia Góra         Klubowa  Bassetów CW

klasa championów

dosk.

CARLA GERBER (NL)

23.08..2008

Jelenia Góra             Krajowa  Bassetów

klasa championów

dosk.4

Hana Arhens (A)

11.07.2008

Warszawa CACIB

klasa championów

dosk.3

 Peter Beyersdorf (D)

29.06.2008       

Kraków CACIB

klasa championów

dosk.1, CWC,

Magdalena Musiał (PL)

15.06.2008  

Racibórz CWC  

klasa championów    

dosk.1, CWC, NPwR, Zw.Rasy,

Jan Ryk (PL)

03.05.2008    

Łódź CACIB

klasa championów

dosk.1, CWC, NPwR, Zw.Rasy, CACIB,  

Stefan Stefik(SL)

25.04.2008     

Opole CACIB

klasa championów

dosk.4

Lenka Francowa (Cz)

20.04.2008       

Częstochowa CWC

klasa championów

dosk.1, CWC, NPwR

Tomasz Mroczek (PL)

05.04.2008      

Nowy Dwór Mazowiecki CWC

klasa championów

dosk.1, CWC, NPwR, Zw.Rasy, Zw.Grupy 1, BIS 3

M. Wieremiejczyk Wierzchowska (PL)

20.03.2008      

Katowice CACIB

klasa championów

dosk.2,  

Siegfried Peter (D)

18.11.2007       

Kielce CACIB

klasa championów

dosk.4,

Barabara Larska (PL)

10.11.2007        

Poznań CACIB

klasa championów

dosk.2,

Stefan Stefik (SK)

14.10,2007        

Zabrze CWC

klasa championów

dosk.1, CWC,

M. Wieremiejczyk Wierzchowska (PL)

30.09.2007       

Wrocław CACIB

klasa championów

dosk.1, CWC, CACIB,  NPwR, Zw.Rasy, Zw.Grupy 3

Andzrzej Mania, Andrzej Brabletz (gr) - PL

23.09.2007       

Moszna Klubowa Bassetów CWC

klasa championów

dosk. Najlepszy Reproduktor III

Francesco Lamarca (IT)

25.08.2007       

Białystok CACIB

klasa championów

dosk.1, CWC,  res.CACIB

M. Wieremiejczyk Wierzchowska (PL)

13.05.2007      

Płock CWC

klasa championów

dosk.1,

CWC,  Anna Rajs (PL)

05.05.2007        

Łódż CACIB

klasa championów

dosk.1, CWC, res.CACIB

Jan Ryk (PL)

29.04.2007      

Opole CACIB

klasa championów

dosk.1, CWC,   res.CACIB

M. Wieremiejczyk Wierzchowska (PL)

01.04.2007       

Legionowo

klasa championów

dosk.2,

Piotr Król (PL)

19.11.2006      

Kielce CACIB

klasa championów

dosk.2,

Dorota Witkowska (PL)

08.07.2006      

Warszawa CACIB

klasa championów

dosk.2,

Dorota Witkowska (PL)

06.05.2006       

Łódż CACIB

klasa championów

dosk.2,

Andrzej Brabletz (PL)

01.05.2006       

Moszna Klubowa Bassetów CWC

klasa championów

bardzo dobra IV

Kresten Scheel (DK)

08.04.2006       

Legionowo CWC

klasa championów

dosk.1, CWC,

Krystyna Opara(PL)

23.03.2006  

Katowice CACIB  

klasa championów

dosk.2,

Goran Bodegard (SWE)

11.12.2005      

Legionowo CWC

klasa otwarta

dosk.1, CWC, NPwR, Zw.Rasy, Zw.Grupy 1

Ewa Marcinkowska (PL)

20.11.2005      

Kielce CWC

klasa otwarta

dosk.1, CWC, NPwR, Zw.Rasy, Zw.Grupy 3 Champion Polski

Jan Ryk (PL)

06.11.2005   

Poznań CACIB

klasa otwarta

dosk.2,

Magdalena Musiał(PL)

02.10.2005  

Legionowo CWC  

klasa otwarta

dosk.2,

Zivile Povitaitiene (LT)

10.09.2005        

Warszawa CWC

klasa pośrednia

dosk.1,

Lilianna Bachyrzewska (PL)

04.09.2005       

Częstochowa CWC

klasa pośrednia

dosk.1, CWC, NPwR

Anna Rajs (PL)

09.07.2005      

Warszawa CACIB

klasa pośrednia

dosk.2

Barbara Larska (PL)

05.06.2005    

Płock CWC

klasa pośrednia

dosk.1, CWC,

Małgorzata Lorenc (PL)

15.05.2005    

Kielce CWC

klasa pośrednia

dosk.1, CWC, NPwR, Zw.Rasy, Zw.Grupy 3

Marian Bocianowski (PL)

30.04.2005    

Łódż CACIB

klasa pośrednia

dosk.1,  CWC res CACIB

Stefan Stefik (SK)

24.04.2005    

Moszna Klubowa Bassetów

klasa pośrednia

bardzo dobra IV/V

William O'Loghlin (GB)

23.04.2005    

Opole CACIB

klasa pośrednia

dosk.2

Svietlana Rajduk (BRL)

11.07.2004    

Warszawa CACIB

klasa młodzieży

dosk. II /III

M. Wieremiejczyk Wierzchowska (PL)

01.05.2004      

Łódz CACIB

klasa szczeniąt

wybitnie obiecujący I

Miguel Angel Martinez (ARG)